Výprava skautů a skautek ZA NOSEM

Minulý víkend jsme strávili na skautské chatě Mercedesce v Novém Městě Na Moravě. Jelikož tam ještě zůstalo hodně sněhu, nejvíc nás zaměstnal sobotní výlet, kde jsme se prodírali posledními závějemi sněhu. Skauti a skautky zápolili s mapou a GPS, ale nějaké kešky se jim podařilo najít. Skauti Proton, Šídlo a Joker dokonce sami uvařili večeři-guláš.

Nejoblíbenější křesla u krbu byla zabrána hned, protože potřeba vysušit ponožky a boty byla veliká. Za nehodu s prasklou lavičkou může Se, protože evidentně nejvíc přetížila kapacitu lavičky.

Po večerech jsme se buď snažili vyvraždit Městečko Palermo, nebo se snažili zůstat naživu. V neděli někteří zápolili se zdravovědou, ne všichni „zranění“ by odešli ošetřeni, ale rozhodně se skauti a skautky něco nového dozvěděli.