ODDÍLOVÝ VEČER A SBÍRÁNÍ KAMENÍ

Sraz byl odpoledne v pátek 1.10. u klubovny. Přišlo nás fakt hodně, takže byla celá klubovna plná. Ze začátku jsme hráli různé hry, na které jsme kvůli počtu byli rozděleni do dvou skupin, jedna polovina byla v hlavní místnosti a druhá na půdě. Hráli jsme medvěda, židličkovanou a později různé stolní hry. Když už byli všichni unavení, skoukli jsme jeden film, Enola Holmes, a šli jsme spát.

Vstali jsme poměrně brzo ráno a po skupinkách jsme odjeli k Novému Městu na Moravě, tam už na nás čekali zemědělci. I když všichni byli promrzlí až na kost, rovnou jsme se pustili do práce. Začali jsme na jednom větším poli, šlo se vedle čtyř traktorů. Všechny vlečky jsme skoro naplnili a občas jsme našli i různé zajímavé nálezy. Druhé pole bylo podobně velké, ale kamenů na něm, bylo méně. Naštěstí všechno proběhlo bez zranění a všichni přijeli domů v pořádku.

Meloun

Na fotky z akce se můžete podívat zde