Tři oříšky pro Balůa

V neděli proběhla skvělá výprava, a to i přes to, že roztál všechen sníh a my tak nemohli jít bobovat jak bylo původně v plánu. Místo toho jsme se vlakem vydali do pěkné klubovny v Řečkovicích.

Po příjezdu nás čekala vybíjená s papírovými vlaštovkami. Poté jsme se po skupinkách vydali do ulic, kde jsme plnili úkoly, které nám zadal medvěd Balů. Zjišťovali jsme co se dalo, někteří až tak poctivě, že se nebáli zazvonit na zvonky domů a ptát se těch nejzasvěcenějších. Po návratu do klubovny nás navštívila Olympijská delegace a my prožili olympiádu ve které proti sobě stáli zástupci Francie, Anglie a Ameriky. Za všechny tyto úkoly jsme dostávali ořechy, pro které si přišel Balů a za které se nám odvděčil sladkostmi. Ty jsme si však každý nerozebrali, nýbrž každý věnoval svoji sladkost tomu, komu by chtěl za uběhlý den poděkovat.

A na závěr? Jsme byli svědci toho jak Luky bojoval o nový stupeň stezky.

Zvládl to a tak jsme mohli jet zase domů, kde jsme ještě na klubovně zápasili o mapy dobrodružství, které se nakonec podařilo získat a tak jsme mohli výpravu zakončit, plni spousty zážitků z opravdu povedené výpravy.

Děkujeme Marušce, že s námi na výpravu jela a s její organizací nám pomohla.

Všechny fotografie z akce jsou k dispozici zde

Zapsal Jonáš