Dobrodružství v džungli

Na listopadové vlčácké výpravě jsme se vydali do hlubin džungle a zažili spoustu dobrodružství. Ubytovali jsme se v pěkné klubovně přímo na Mendlově náměstí. Po večeři, na jejíž přípravě jsme se všichni podíleli, jsme vyrazili na louku za klubovnou, kde jsme prožili vlčácký rituál na poradní skále. Dozvěděli jsme se, proč je dobré poslouchat nejenom sami sebe, ale také druhé, starší a zkušenější.
Před večerkou jsme utíkali před upíry, hledali schované předměty a  hráli na kytaru.

Druhý den jsme po budíčku šli opět na louku, kde nás čekalo spoustu her s lanem a honičky.

Poté jsme si v klubovně vyrobili každý svoji postavičku z knihy Džunglí, Mauglího, Balůa, Akelu, Baghýru, Šerchána a další…

Odpoledne nás čekala návštěva džungle. Ale protože začalo pršet, tak jsme místo lanového parku navštívili džungli vynálezů a pokusů ve vědeckém parku VIDA. Běhali jsme od jednoho exponátu k druhému a vyzkoušeli si vše co zkoušet šlo.

Výprava se vydařila, jelo nás hodně, prožili jsme spoustu legrace, mnohé jsme se naučili, a nezbývá, než se těšit na výpravu další.

Všechny fotografie z akce jsou k dispozici zde

Zapsal Jonáš