Setkání vlčat a světlušek v Tišnově

Na nádraží v Tišnově na nás čekal Wonder, který telefonoval a pak nás horlivě uvítal. V klubovně nás uvítala Aknel , která nás poslala do velké místnosti,  kde jsme se shromáždili do skupinek a vyslechli příběh o bohu Thórovi, jenž schoval v Tišnově poklad. Pak šly  skupinky plnit úkoly spolu se svými průvodci z minulosti Leonardem da Vincim alias Vevem, Kleopatrou alias Kamčou a královnou Alžbětou I. alias Májou. My jsme dostali za průvodkyni Alžbětu, se kterou jsme plnili úkoly a dostávali jsme části mapy s pokladem.

Po nalezení pokladu, se celá naše družinka odebrala zpět do klubovny, kde bylo vyhlášeno pořadí. Při odchodu na vlak jsme navštívili cukrárnu, když naše skupinka odcházela z cukrárny, pak si Prófa vzpomněl, že nechal v klubovně foťák, tak pro něj běžel a sešli jsme se až ve vlaku. Odjeli jsme z Tišnova s dobrou náladou, i když trochu utrmácení. 😀

Činča, Anička, Markétka, Mokrá Noha, Prófa