Výprava Lišek

Tato výprava byla na téma fantasy světa, kde jsme měli za úkol najít kouzelné ovoce stromu života. Přístřeší nám zajišťovala Kuřimská skautská klubovna.

Holky měly za úkol si připravit část výpravy samy, takže pro nás měly nachystané drobné hry a úkoly. Hlavní část proběhla v sobotu, kdy jsme se vydali na rozhlednu Babí lom, zde jsem se ale nezdrželi dlouho, protože pršelo a trochu jsme byli zmoklé. Na skautky čekaly dvě noční hry, kde si mohly vyzkoušet svoji obratnost a nebojácnost, večerní zamyšlení a opékání hadů a Svojsíka (junácký párek) nad ohněm.

V sobotu jsme zkoušeli hod šipkami, opičí dráha, mobilové soutěže a nakonec jsme sundávali kouzelné ovoce ze stromu, kde Heďa projevila svoji mrštnost. Večer jsme zaskočili hrou-překládaná, při které jsme se moc zasmáli a prodloužili si život alespoň o dalších 100 let. 🙂

V neděli jsme někteří byli na mši a zbytek zodpovědně vařil oběd-krupičnou kaši, která se hlavně Matýskovi moc povedla.

Musím holky moc pochválit, protože si svoje úkoly připravily moc dobře a naši výpravu jsme si moc užili.