Laser game

Dne 29.1. 2016 se roverský kmen Fénix vydal do Brna na Laser game. Dohromady nás bylo 15, což je nejvyšší počet osob v jedné aréně, přičemž pět potenciálních členů.

Cílem této hry je střílet po sobě laserem a strefit se do vesty. Při této hře se ukázala schopnost takticky přemýšlet, navzájem si věřit a lépe se poznat. Všichni si to náramně užili.

Mirka (nováček): V pátek jsme dorazili na Laser game, rozdělili se do skupin a jakmile jsme vběhli do arény, začala ta pravá zábava. Běhali jsme, stříleli po sobě lasery, schovávali se a takticky plánovali. Bylo to super!

Honza (nováček): Bylo to super! Příště pojedu znovu!!!

Tik Tak (člen): bylo fajn, že poražení přijali prohru s úsměvem a vítězné strany se nijak nepovyšovaly na ostatní, což nám jen potvrdilo, jak úžasnou partu máme. Za celou dobu akce jsme se seznámili, nasmáli, přejmenovali pár lidí (zdravím Karla a Jirku), ale hlavně jsme si to všichni opravdu moc užili a (doufám, že se mnou souhlasí všichni) těšíme se na příště.