Vřísk aneb Velká ŘÍjnová SKauťárna

Vřísk se letos konal ve Šlapanicích. Letos byl netradiční, protože, jsme se rozhodli zahrát si na Narnii. Lucinku, Edmunda, Petra a Zuzanu si zahráli Leopard, Opice, Veverka a Dráče. Byli pronásledování Bílou čarodejnicí-Se a smečkou vlků-družinka Lišek. Vyskytl se tu Aslan-Kamča a bobrovi-Tik Tak a Rozárka.

V pátek jsme se dostali do Narnie a zahráli si speciální slepou bábu na půdě.

V sobotu dopoledne prchali naši hrdinové před vlky-dostali se tak do vedlejší vesnice. Po obědě-špagetách v klubovně jsme vyrazili směr rybník, kde jsme si cestou zahráli Ruskou schovku. U rybníka proběhla soutěž o nejhezčí loďku. Pak jsme se vrhli na zákony krále Ašóky, což byly zašifrované zprávy. Najednou nás navštívila Bílá čarodejnice společně s Aslanem a příběh se rozeběhl.

Večer Bílá čarodejnice šla se svým průvodem až na kopec, kde se k ní připojil Aslan, který byl zabit stejně  jako v knížce. Ráno jsme se připravili na souboj s Bílou čarodejnicí a vlky a díky Znovu objevenému Aslanovi jsme vyhráli.

Výlet do Narnie byl rozhodně nabitý.