Svojsíkův závod 2011

Zabydlely jsme se, postavily stany a daly se do vaření. Následoval filmový večer a tak se všichni  přesunuly na faru. Film byl o vodních skautech a bylo to velice poučné :-D. Další den v sobotu ráno byl nástup, kde nám byly sděleny informace ohledně pravidel atd…a přišel na řadu závod!

S holkama jsme sbalily potřebné věci.V plné síle a s úsměvem na tváři jsme vyrazily. Bylo 13 stanovišť a pěkně jsme si „dávaly“ jedno po druhém. Nemusely jsme nikam spěchat, protože to nebylo na čas. Nejvíce jsme se asi nasmály, když jsme měly naplnit trubku tak, aby  vyplaval míček, v té trubce byly dírky 😀 a měly se držet, takže chyběl už jenom šampoon  J. Odpoledne jsme dorazily do tábořiště a hned jsme běžely za Majdou jí popovídat, co jsme vše zažily. Začalo se vařit, dělat brány a mezitím nás přijeli navštívit Bred se Zoubinou. Večer se všichni sesdali k ohni – byly scénky, ikdyž ta naše moc nesouvisela se skautingem, myslím že se hodně líbila. Byla večerka, u ohně se ještě zpívalo a postupně se chodilo spát. V neděli ráno jsme si mohly přispat. Pršelo, ale pomalu jsme začínaly balit. Byl nástup a vyhlašování výsledků. Za druhé místo jsme byly velmi rády, ale je to hlavně zásluha naší nejlepší rádkyně Majdy, která nás skvěle připravila J! Když bylo sbaleno, šli jsme směr kostel a nádraží. Ve vlaku se jedlo :-D.

Domů jsme přijely unavení a plni skvělých zážitků. A i když pro některé z nás to byly poslední závody, tak si myslím, že stály určitě za to. Bylo to prostě super!

Alííík!