Družinovka v dubnu 2011

Asi o půl jedenácté večer jsme začali hrát libreto a Majda k tomu hrála na klavír, ale najednou přestal jít proud. Nejdřív jsme mysleli, že jen vypadly pojistky, ale když jsme je šli s baterkou nahodit, zjistili jsme, že bez proudu je celý Doubravník a tak jsme se všichni sešli v čajovně, zapálili svíčky a hráli jsme u toho flašku (Čmelda při tom měla dobrý hlášky..:) a někteří pomalu usínali…

Ráno jsme s Amazonkou vstali o něco dřív než ostatní a vyrazili jsme na hledání multišifry. Když jsme odcházeli, holky se začaly pomalu probouzet, uklízet klubovnu a připravovat na odpolední akci.

Asi ve 9:45 jsme opustili klubovnu a vyrazili směrem na nádraží. Cestou se od nás oddělily holky, které do Aquaparku z nějakého důvodu nemohly. Nasedli jsme na vlak a jeli až do Kuřima.

V bazéně jsme si to skvěle užili!! Jezdili jsme na tobogánu, chodili do divoké řeky… ( i když ty vlny se nám moc nedařily..:)

Do odjezdu vlaku jsme měli hodně času a tak jsme se stavili na zmrzku, do cukrárny, poseděli  na náměstí a na nádraží jsme si krátili čas hrou cukrkávalimonáda“.

Domů jsme se vrátili asi kolem půl páté.

Mně osobně se tato akce líbila a rozhodně bych chtěla si ji někdy zopakovat!!

Kečitka