Skautské čarodějnice

Začátek akce byl naplánován na sedmou hodinu, kde se sešlo na dvoře kolem dvaceti lidí z řad členů a jejich rodičů. Zapálili jsme oheň a opekli špekáčky.
Z opékání špekáčků jsme přešli ke zpěvu za doprovodu kytary a houslí.
Někteří členové dlouhé roky tajili, že umí hrát na nějaké hudební nástroje a tuto noc to prasklo. Kytara a později i housle putovaly z ruky do ruky a zněly báječné tóny.
Člověk by nevěřil, jak je hra na housle nakažlivá. V průběhu večera se u houslí vystřídalo na deset lidí, a prý na ně umí hrát asi dva.
Kolem půlnoci jsme měli přezpívanou vetšinu našeho zpěvníku a tak jsme mohli akci ukončit s úsměvem. Byla to akce nečekaných setkání a promluv. Přišel se na nás podívat i náš bývalý vůdce střediska bratr Petr Fruhwirt.