Skauti na premiéře Star Wars

V noci ze 16. na 17.12 2015 se psala historie kinematografie, bylo představena 7. epizoda kultovních Hvězdných válek kterou si spousta fanoušků, zvědavců, filmových kritiků i nás, nemohla nechat ujít. Naše výprava za nejočekávanější premiérou roku začala, kde jinde, než na Tišnovském nádraží před půl jedenáctou večerní, kde jsme nastoupili na vlak a pádili vstříc kinosálu. Po cestě jsme řešili finanční vyrovnání za lístky a jízdenky, která dopadla tak že ti co dlužili se ještě víc zadlužili a ti co vybírali dluhy se kupodivu také zadlužili. Hned po vyřešení finanční krize nás přivítalo noční Brno a davy námezdních lovců, rebelů, jediů a dalších obyvatelů předaleké galaxie. Po vystání téměř nekonečné fronty na občerstvení nám bylo dovoleno se konečně uvelebit na místa v kinosále číslo 6, který se na další 2 hodiny měl stát naší základnou a naše sedadla naším X-wingem, se kterým jsme měli procestovat nově utvářenou Galaxii 7.epizody. A zhruba po 25 minutách čekání v takřka bojové pohotovosti v našem „kokpitu“ se zhaslo a sálem náhle začali znít oné slavné fanfáry při kterých nejeden fanoušek musel zamáčknou slzu. To čeho jsme byli svědky Vám nebudeme prozrazovat, nechceme tu suplovat filmové recenze na toto jsou zde jiní. Každopádně premiéra v nás zanechala spoustu pocitů, jejich sdílení na nočním nádraží nám zkrátilo více než dvouhodinové čekání na první ranní vlak z Brna. Tento kupodivu naplněný vlak nás přepravil zpět k naším domovům a postýlkám. Přece jenom celovečerní bitva člověka unaví. Každopádně díky tomuto výletu jsme se stali svědky něčeho výjimečného na co spousta z nás jen tak nezapomene a také si tímto většina z nás vysloužilo jednodenní volno ve škole.

Fotogalerie

Napsat komentář