Náborová akce

Po zdařilém nalákávacím zátahu v nedvědické škole, který provedly naše rangers, a rozdání bezmála 120 pozvánek jsme očekávali plnou klubovnu nadšených zájemců o skauting (resp. Robinsoning J). Přestože skutečnost byla trošku jiná, nenechali jsme se odradit a rozběhli jsme předem připravenou hru, která nesla název Cesta kolem světa.

Sestávala se asi z pěti stanovišť jako např. Egypt, návštěva z vesmíru nebo indiáni. I když jsem trochu neodhadl, kolik času to moje zabere, díky čemuž se začaly tvořit fronty, myslím, že jsme nakonec pod vedením Prófy dospěli ke zdárnému konci. Už při vyhlašování soutěže bylo jasné, že jediná nová členka oddílu, Míša, bude šikovná a nadšená z činnosti, když se jí společně s Kečitkou podařilo závod ovládnout.

Celkově bych tedy nábor hodnotil určitě jako úspěšný. Vše bych shrnul jednopu větou – lepší jeden zapálený než deset doutnajících.