Mauglího dobrodružství- výprava vlčat

Dne 5.4. 2019 se Vlčata vypravila autobusem do Doubravníka, kde od paní průvodčí získali tajemnou mapu, podle které nakonec našli Doubravnickou skautskou klubovnu. Jakmile ji prozkoumali, našli stolní fotbálek, ve kterém se ihned uspořádal turnaj. Večer se kluci také vžili do role upíra či mafiána a zažili v těchto rolích různá dobrodružství.

Ráno kluci vstali a čekala je olympiáda, která nebyla zaměřená pouze na fyzické zdatnosti, ale i na myšlení, postřeh, nebo třeba i štěstí. Po vyhlášení výsledků olympiády si ještě zahráli polopolní fotbálek a pak si šli pochutnat na špagetách. Po obědě a sbalení se kluci svezli do Štěpánovic, odkud se v dobrodružné cestě opět za přítomnosti upíra vydali zpět do Tišnova.

Všechny fotky z výpravy jsou k dispozici https://drive.google.com/open?id=14AZjUf1MyIWWPp6LB3DQkleVAFAOEWQj

Zapsal: Houba