Literární večer

V 19 hodin přichází Bred se Zoubinou, vyhodnocujeme výtvarnou soutěž a usazujeme se v čajovně.

Sojky mají nachystané nějaké černé historky a detektivní příběhy, takže čteme a dokončujeme příběhy. Poté probíhá diskuze na různá témata- např: Jsme ve Vesmíru sami? nebo Jak vznikl Svět?,atd…

Potom hrajeme na kytary a zpíváme táborové písně.

Po půlnoci odchází Bred, Zoubina, Julka a Pú domů a my uleháme do čajovny. V čajovně vymýšlíme společně s klukama “tajnou letní akci“. Zhruba o půl třetí všichni usínáme.

Ráno po deváté pouštím rádio a probouzím děcka disko-budíčkem… Uklízíme a odcházíme z klubovny.

Akce se mi hafo líbila a bylo by dobrý, kdybychom takové akce mívali častěji.

Bred:

Musím napsat také pár řádků. Akce povadla, to má Majda pravdu. Přišlo celkem dost lidiček, jestli se nepletu tak nás bylo 13. Po dlouhé době jsme si hezky zahráli na kytary. Musíme to určitě zopakovat. Díky všem. Zbaběle jsme se Zoubečkem zdrhli kolem jedné hodiny v noci spát domů, snad se na nás ostatní nezlobili.