Wanjinibebéla v klubovně

Po příchodu do klubovny jsme s holkama vyráběly náušnice a brože z ovčího rouna. Když jsme si každá udělala minimálně jedny náušnice, mohly jsme jít ven. Po příchodu ke klubovně na nás čeklala Klárka. Večer jsme si společně zatančily a pořádně zařádily. Před spaním jsme se podívaly na Camp rock a ráno jsme uklidily a šly domů. 🙂

Přidávám pár reakcí od holek :).

Pipi: V noci to bylo super, protože jsme se dívaly na Camp rock. Problém byl, že jsme měly spát na Bozince. Byly tam s náma Elza a Ijí. Potom přišla Domča a hrály jsme kalčo.

Činča: Přišly jsme do klubovny a šly jsme vyrábět z ovčího rouna náušnice. Měly jsme spát na Bozince, ale pršelo, takže jsme spaly v klubovně. Hrály kalčo s Domčou.

Domča (návštěva :)): Hrály jsme kalčo. Šly jsme do klubovny a holky mi ukázaly jaké mají domečky.

Ijí.