Útok na mafii

V pátek jsme se společně vydali z Tišnova na další vlčáckou výpravu.
Dorazili jsme do Brna a šli se ubytovat. Ještě než jsme stačili dojít na klubovnu nás ale zastavil nějaký pán a představil se nám jako Agent Hanks. Sdělil nám, že on a jeho tým se snaží dopadnout nějaké mafiány, kteří jsou teď v Brně a požádal nás, jestli bychom jim nemohli pomoct. Dohodli jsme se tedy a následoval výcvik, při kterém si Agent Hanks vyzkoušel naše schopnosti. Absolvovali jsme pár aktivit, které prý musel dělat on, když byl na nějakých misích a nakonec jsme se naučili házet dýmovnice.

Agent nám taky sdělil, že mezi mafiány je jeden informátor- Pepe Tlučhuba, který by nám mohl poradit, kde se mafiáni schází.

Potom výcvik skončil a následovala večeře, kde jsme se naučili krájet a mazat chleba. Po večeři jsme vyšli do parku Lužánky, kde jsme s pomocí buzol získali číslo na Ping Pong Leea, který nám měl také sdělit nějaké informace. Zavolali jsme mu a řekl nám, že ho mafiáni terorizují a že by nám mohl pomoct se sestrojením nějaké výbušniny, která by nám proti nim pomohla. Poradil nám, ať se za ním zastavíme druhý den v jeho obchodě.

Už za tmy jsme se přes Lužánky proplížili až k informátorovi Pepemu. Mafiáni procházeli park a hlídali, občas vystřelili a vykládali si historky z různých loupeží. Jeden z naší skupinky vždy nenápadně proběhl kolem mafiánů, když se zrovna nedívali, skryl se a tajným signálem dal vědět zbytku, že může běžet další. Takovým způsobem se všichni dostali v pořádku až k Pepemu. Ten nám sdělil, že na druhý den má dojít k předání peněz na nějakém opuštěném fotbalovém stadionu.

Vrátili jsme se zpět na klubovnu a plni dojmů a zážitků jsme šli spát. Druhý den jsme dopoledne vyrazili za Ping Pong Leem. Ten nám předal šifru, po jejímž vyluštění jsme zjistili, že výbušniny proti mafiánům jsou schované u rybníčku v parku. Úspěšně jsme je objevili a nezbývalo už nic jiného, než vyrazit k opuštěnému stadionu. Už po cestě jsme potkali pár mafiánů, ale podařilo se nám se před nimi skrýt.

Jakmile jsme dorazili na opuštěný stadion, schovali jsme se tam a vyčkávali. Netrvalo dlouho a ke stadionu přijelo auto, z kterého vystoupil první mafián. V tichosti jsme z úkrytu pozorovali jak jde přes stadion a tam se potkal s druhým. Pozdravili se a šli si předat peníze. U předání jsme už byli nachystáni mi s předem připravenými výbušninami, které jsme jen zapálili a utekli se schovat. Bomba vybouchla a mafiáni byli úspěšně poraženi. Pobrali jsme peníze, které si měli předat a dokonce tam na nás čekal i malý poklad v podobě sladkých bonbónů.

Peníze jsme předali agentu Hanksovi, který nám za naši pomoc poděkoval, ale večer měl nějakou práci v Miami, takže musel jet na letiště.

Následoval návrat na klubovnu, oběd a po něm už jen bazén, který jsme si všichni zasloužili, za tak dobrou práci v boji s mafií.

Výpravu jsme si užili a už teď se těšíme na další!

Všechny fotky z akce můžete nalézt zde: Fotky

Zapsal: Ufo