Skautský ples 2014

Po úvodní scénce a uvítání Bystřické kapely a hostů následovalo vystoupení souboru irských tanců DÉMÁIRT z Brna. Podle velkého potlesku, jímž byl taneční soubor odměněn, mělo vystoupení velký úspěch.

Pro děti byly nachystané dvě hry: v té první se tančilo ve dvojicích s balonkem na noze a dupalo se na ostatní balonky, úkolem v další hře bylo zlomit špagetu soupeři.

V pozdějších večerních hodinách se dočkali svého vystoupení i naši „PUFÍČCI“ (= ti nejmenší). Vystoupení s klobouky bylo nazváno Pink Panther a bylo velmi povedené.

Dále v průběhu večera bylo zorganizováno ještě pár her pro dospělé (předávání klobouku a tanec na novinách)a také byla vyhlášena tombola.

O půlnoci vypukly, již tradiční, hromadné tance – nechyběla Macarena, Gangnam Style a hudební hit roku 2013 The Fox. Dále se tančilo na moderní písně či na starší hudební hity.

Jakmile se muzikanti navečeřeli, opět se v sokolovně rozezněla hudba Bystřické kapely.

Ples se velmi vydařil, přišlo mnoho hostů a bylo vidět, že si tento večer všichni naplno užili!

Velké díky patří hlavnímu organizátorovi a také všem ostatním, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě, organizaci a průběhu plesu. A samozřejmě bez kapely bychom se neobešli, takže poděkování patří i muzikantům z Bystřické kapely.

Majda