Projekt „Provoz skautského domu – energie“ schválen

Rada města Tišnova na svém zasedání 16.4.2014 schválila poskytnutí dotace na provoz skautského domu ve výši 44 000 Kč.

Děkujeme!

Provoz a činnost skautského střediska Květnice Tišnov, je spolufinancována z rozpočtu Města Tišnova.

V loňském roce jsme získali do pronájmu dům na ulici Klášterská 283. Tento objekt jsme celý rok opravovali, abychom v něm na začátku nového roku mohli zahájit schůzky.

Součástí rekonstrukce byla instalace plynového kotle, nových rozvodů elektřiny a vodovodu. Dům je vytápěn plynovým kotlem s regulací. Voda je rozvedena do kuchyně, koupelny a na WC. Elektřina na svícení, rychlovarnou konvici. V letošním roce očekáváme vyšší spotřebu energií kvůli plánovaným stavebním úpravám – pokračování v rekonstrukci.

Touto žádostí bychom chtěli pokrýt část provozních nákladů na energie (tj. náklady na vodu, plyn a elektřinu), které během roku spotřebujeme na schůzkách a akcích oddílů a při naší činnosti.

Pronajatý dům nám slouží jako základna a klubovny pro činnost všech věkových kategorií.