Náš 9.ples :)

Akce proběhla opět v sokolovně v Doubravníku, k tanci hrála Bystřická kapela a moderátorkami byly Majda s Mončou. Nesmím rovněž opomenout povedené taneční vystoupení děvčat pod vedením Majdy. Tento rok holky vystupovaly jako pirátky.

Jak už jsem předesílal, nemálo věcí se od posledního roku změnilo. My organizátoři jsme nejvíce pocítili převedení celého baru od jída až po alkohol pohostinství Sedláček. Dalším rozdílem bylo zrušení volného vstupu na ples pro členy střediska, také cena losu do tomboly vzrostla na 20Kč.

O doprovodný program se postaral taneční pár ze skupiny Styx, který nám přijel předvést akrobatické tance, vystoupení sklidilo velký úspěch.

Přestože letos se nám sešly tři plesy hned po sobě (hasičský, skautský a školní), všechny měly slušnou návštěvnost, na ten náš zavítalo přibližně 180 lidí.

Ples proběhl letos bez jakýchkoliv komplikací a dle mého názoru se opravdu vydařil. Doufám, že vy, co čtete tento článek, máte podobné pocity a také se těšíte na ten jubilejní za rok. Chtěli bychom zavést rezervaci míst a třeba bude i překvapení.

Doufám, že se v lednu 2016 sejdeme alespoň ve stejném počtu.