MECH-TEK 12.8.-17.8.

Hned první večer se začíná hrát a co jiného než  Battlefield dvojku. Hrajem asi tak do dvou, pak jdem spat……Profa s Pohodixem jedou nonstop. Ráno o jedenácti přijíždí moji dva spolužáci Mike a Martin. Začínáme hrát různý hry NHL 09, CS 1.6, Tennis Criterrs, Killing floor, Age of Empires II a jiné. (Někdy přišel Radar s Terkou a někdy jindy zas Luke s Johnnym, fakt si nepamatuju kdy)

V neděli se nás pár ulilo domů na oběd, vysprchovat se nebo jiné věci, každopádně do třetí hodiny jsme zase všichni v klubovně a jdeme hrát :). Navečer vyrážíme Martin, Mike a já se porozhlídnout po Doubravníku, zaběhat si, podívat se ná pár spotů a všechno možný. O půlnoci do řeky.

V pondělí ráno se vyráží do obchodu, nakupujem kde co.. Celý den jsme zavření, odpoledne přijíždí Kovy (spolužák Půa) a večer jdeme pryč se spolužákama.

V úterý nic zvláštního, pořád se hraje, byly jsme se podívat se spolužáky u nás, zahráli si pár akordů na kytaru a šli zase zpět. O půlnoci do řeky.

Středa 17. srpna 8:00 am vstává Mike s Martinem a jdou pro trenky, který Mike nechal na fotbalce. Po návratu se nemůžou dostat dovnitř protože někdo zamčel, tak bouchaj na okno, ale nikoho nejde vzbudit, až po čase Profa s Pohodou lítají po klubovně a hledají klíče. V devět spolužáci odjíždí a zůstáváme v klubovně Pú, Klíště, Profa, Pohoda a Já. V jednu začínáme uklízet a o půl třetí bylo hotovo. všechno se jen lesklo, všude čisto však kdo přijde do klubovny uvidí sám.

Nakonec Púova věta: Doubravničáci byly nejvytrvalejší 🙂

Jinak z nás byly nejvíc Pohoda a Profa

Dobrá akce za rok možná znova