Klubový večer

Nejlepší hra asi byla Žranic. Seděli jsme v kroužku a házeli kostkou, kterou jsme si vždy posílali po kruhu, do té doby než padlo číslo 6. Kdo hodil šestku, musel si co nejrychleji obléct bundu, čepici, šálu a lyžařské brýle a poté vidličkou jíst z hrnce čokoládu, oplatky nebo vexty do té doby než ho někdo vystřídal tím, že hodil číslo 6. U téhle hry jsme se vážně nasmáli.

Po hře následovala stezka odvahy. Šli jsme směrem k nádraží, kde nám Pú přečetl nějaký příběh z knížky a potom jsme měli sami dojít po svíčkách k pokladu a zase zpět. Poté, co jsme se vrátili zpět do klubovny, jsme pokračovali v hraní her, např. jsme hráli plácanou nebo později večer hru expres.

Večer někdo odešel domů, ale většina lidí zůstala přes noc. Ráno jsme se probudili a sbalili si věci a odešli domů. Klubový večer se mi líbil a těším se na další podobnou akci.

Bystrouška