Družinovka Wokihinagi

Obyčejně na družinové akce jedeme někam na bowling anebo do bazénu v Kuřimi, ale tentokrát jsme před sebou měli jiný program. S batohy na zádech jsme vyrazili za nádraží směrem na Křižovice a cestu jsme si krátili všemožnými způsoby. Nakonec se nám podařilo najít vhodné místo, na kterém jsme se rozhodli udělat oheň.

Byla docela zima a téměř všechno dřevo, které se nám podařilo najít, bylo vlhké, ale i přes to jsme nakonec oheň po několika pokusech zapálili a na něm jsme si uvařili skvělou polívku s ingrediencemi, na kterých jsme se předtím na schůzce domluvili, že každý donese. Když jsme po sobě konečně všechno uklidili a začali se vracet, už se stmívalo a do klubovny jsme se celí promrzlí dostali až úplně za tmy.

Udělali jsme si čaj, hráli všechny možný hry, u toho jedli buchty, které jsme si donesli na večeři a celé to zakončili pouštěním filmů. Přinesli jsme si matračky a naskládali je vedle sebe, aby se nám pohodlně leželo a začali se dívat.

(Film Puberťačka nás všechny docela pobavil a při Armageddonu klubovnou doslova tekly potoky slz)

Během třetího filmu už každý spíš více spal, než aby sledoval plátno a tak jsme z něj viděli jen deset minut.

Ráno jsme vstali o něco dříve, protože někteří chtěli stihnout nedělní mši, uklidili jsme klubovnu a rozešli se domů.

PS: Bylo to skvělý!!

Kečitka