Zahajovací schůzka Bobova oddílu

Ve sředu 13. zaří se sešel Bobův oddíl, aby zahájil další skautský rok. Společný sraz jsme měli na nádraží. Zahráli jsme si společně pár zajímavých her na zahřátí . Poté jsme vyrazili na Výrovku. Cestou jsme zjišťovali nějaké zajímavé informace o ostatních.

Pod Výrovkou jsme zjistili, že se na kopci pohybuje bájný tvor, který nemá existovat. Tímto tvorem byl jednorožec. Byli jsem požádaní vědci, abychom zvíře odchytili. Prvně jsme museli sehnat návnadu. Poté jsme zvíře dlouhou dobu stopovali snad přes celou Výrovku. Jednorožce jsem museli opatrně nalákat do Antijednorožčí zóny, kde pozbyl svých schopností a mohli jsme ho lépe zkrotit. Poté jsme ho předali do rulou přírodovědců, kteří se o něj postarali.

Po lovu jednorožce jsme si domluvili termíny schůzek a pomale jsme se vrátili zpátky dolů do Tišnova.