Zahajovací schůzka oddílu Půlčíci

Začátkem září proběhla zahajovací schůzka 3. oddílu Půlčíci. Sešli jsme se ve velkém počtu, objevily se tváře jak známé, tak neznámé. Na hřišti za základní školou, kde byl sraz, jsme se přivítali a představili, zahráli pár her a vyrazili na cestu po Květnici. Naším cílem byla Velká Skála, u které proběhlo jmenování vedení oddílu, při kterém jsme si zazpívali skautskou hymnu; lépe jsme se poznali, proběhli se, procvičili paměť a naplánovali, kdy budou schůzky. Potom už nastal čas vrátit se zpátky, ale před úplným koncem, jsme si ještě zahráli poslední hru.

Tímto odpolednem plným zážitků jsme zahájili letošní skautský rok pro náš oddíl.