Společně proti Leukémii

3. zářijový víkend (15-17.9) se náš roverský kmen zůčastnil celorepublikové akce Společně proti leukémii. Společně proti leukémii je sbírka, při které se sbírají peníze na Nadaci pro transplantaci kostní dřeně.

 

 

Sbírka probíhá na benzínkách po celé republice. Skauti zde umývají přijíždějícím autů okna a řidiče informují o problematice kostní dřeně a o sbírce. Řidiči poté můžou přispět do zapečetěné kasičky.

My jsme byli moc odvážní a od pátku do neděle jsme byli na benzínce u Penny. Přečkali jsme zimu a déšť, občasný hlad a nakonec jsme vybrali pěkných 10 918 Kč. Děkuji všem Rangers a Roverům, kteří se zůčastnili. Velké díky patří Sečce, která zařídila všechno důležité. Taky děkujeme Wonderovi, který nás navštívil a donesl nám sváču. Ale hlavně děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc.

Napsat komentář