Zvěřinec

Ve dnech 19.-21.2. se nedočkavci a lidi ochotní pomáhat na přípravách nejnáročnější a nejlepší akce z celého roku- tábora- vydali do Skautského domu vymyslet kostru celého programu.

Druhý den po dlouhém diskutování a mnoha návrzích jsme se nakonec shodli na jednom jistě úžasném tématu pro celoroční hru. Probrali možné hry, aktivity a jiné věci. Dokonce i některé funkce jsme si rozdali.

Po obědě jsme se vydali podle tajenek do Štěpánovic a z nich poté do Kal. Po cestě jsme plnili úkoly na poznání všech okolo. Vrchol večera bylo rozdělání ohně a opečení špekáčků na večeři. Nad ohněm se objevila také kedlubna nebo jablko. V osm jsme diskutovali o pravidlech na táboře. A jako třešničku na dortu bylo čtení knihy „Poslání skautského vůdce“.

V neděli někteří navštívili mši v Dolních Loučkách a jiní šli domů napřed.