Výprava do Mariánského údolí

Dne 6. 2. 2016 se uskutečnila výprava 2. Bobova oddílu.

Ráno okolo desáté hodiny jsme se všichni sešli na nádraží a vydali se cestu. Naším cílem bylo se projít se spolu s dětmi po Mariánském údolí, které se nachází v Brně-Líšni a zároveň jim ukázat, že i v okolí tak velkého města se nachází něco takového to.

Jelikož má tento měsíc náš patron Bob narozeniny, tak nás napadlo je oslavit. A jak se takové patronské narozeniny slaví? Tak to děti vyluštily s tajemné šifry, kterou obdrželi. A následně tyto úkoly museli i splnit, soutěžilo se ve dvou družstvech a závodilo se v těchto disciplínách: picí štafeta, hobla na čas a s postu jiných. Na závěr jako na správné oslavě obdrželi zákusek v podobě vynikajících muffinů.

Při cestě na zpět bylo zapotřebí vyhodnotit nejlepšího z nejlepších, proto dostali za úkol ošetřit zraněné vedoucí v praxi a následně si ověřit své vědomosti se zdravovědy i teoreticky podobou malého testu, výherce získal stylový skautský náramek.

Celý výlet byl zakončen na nádraží v Tišnově, kde si děti vyzvedli jejich rodiče.

Fotogalerie

 

 

Napsat komentář