Výprava do Kyjova

O víkendu od 3. do 5. 11. se Roverský kmen oddíl vydal na výpravu do Kyjova. Sešli jsme se na nádraží, kde jsme po zakoupení lístků vyjeli do Brna a z Brna naplněným vlakem do Kyjova. Tam jsem po pár minutách bloudění konečně našli místní klubovnu, kde jsme se ubytovali. Hned jsme vyrazili nakoupit, abychom neumřeli hlady. Po cestě do Kauflandu jsme se opět ztratili, ale nakonec vše dobře dopadlo a i s jídlem jsme se vrátili do klubovny. Zahráli jsme si několik her, najedli se a šli jsme spát.

Ráno, po vydatné snídani, jsme vyrazili na celodenní výlet. Po cestě jsme hráli lžičkovanou, při které jsme se symbolicky zabíjeli lžičkami. V půli cestě jsme se naobědvali a pak si zahráli Eggball- házení s vajíčky. Když jsme se vrátili do Kyjova, zjistili jsme, že je ve městě pouť. Projeli jsme se na autíčkách, zkusili obrovský řetízkáč a jedli jsme velkou cukrovou vatu. Po návratu do klubovny jsme hráli děsivé lekací hry. Povídali jsme si nad skleničkou Coca Coly. Vařili si těstoviny k večeri a později v noci jsme všichni usli.

V neděli ráno jsme se nasnídali, poté se zbalili, uklidili klubovnu a spokojení vyrazili domů. Všichni jsme si víkend moc užili.

Napsat komentář