Výprava Bobova oddílu na bazén

Naše výprava se skládala ze dvou částí: malování loga v klubovně a výprava na bazén.
Již nějakou dobu jsme chtěli zkrášlit klubovnu a namalovat na zeď skautské logo.

Rozhodli jsme se proto, že oddílová výprava je na toto ideální. Jelikož nikdo z nás není žádný Picasso, museli jsme si trochu pomoci daťákem. Přesto si myslím, že jsme si to užili. Posoudit výsledek našeho uměleckého zápasu se zdí můžete ve Skautském domě.

Odpoledne jsme strávili v Kuřimi na bazénu, zjistili jsme, že Šídlo je na tobogánu opravdu nejrychlejší, Fífa umí šipku z nás nejlépe, Růžokvět umí bombu tak, že všichni okolo jsou mokří, a do vířivky se nás skautek vejde docela dost. Bohužel fotky z bazénu nejsou, tak nám to budete muset věřit. 🙂