Vřísk aneb Velká říjnová skauťárna TAJEMSTVÍ

„Rituál: Na pátek večer jsme měly s holkama vymyšlený pohanský rituál. Já, Mates, Růža a Mája jsme byly pohani a hráli jsme scénku, že zabíjíme Miriam. Šly jsme na „záchod“ a u ohniště jsme se převlíkly do hábitů. Miriam asi 4x křičela, ale světlušky nikde, tak jsme nakonec zakřičely všechny. Světlušky a vedoucí konečně přišly, my jsme odběhly a Miriam hrála mrtvolu a zůstala tam ležet. Pak jsme zjistily, že nás světlušky vůbec neviděly. Bylo to pro nás zklamání. “

by TikTak

“ Druhý rituál už byl lepší, byl v sobotu večer. Vytáhly nás od městečka Palerma, ani jsme nemohly dohrát hru. Já a Růža jsme nemohly najít mikiny, tak jsme si musely půjčit. U ohniště jsme zapálily svíčky a přichystaly se. Já, Růžokvět a Mates jsme dokolečka chodily kolem Máji- „Martina“ (postava pozn.red.) a Marušky – „Anežky“. Pořád jsme říkaly smrt, dělalo to super atmosféru. U toho nás sledovaly světlušky. Potom Mája „jako zabila“ Marušku. Jelikož rituál skončil, ale Světlušky nehodlaly odejít, tak jsme zamířily směr k nim a oni utekly. Tento rituál jsme si skvěle užily. 🙂 “ by TikTak

„Měla jsem při rituálu umřít venku v zimě a musela jsem ječet, aby mě slyšely světlušky. Ječela jsem tak až mě Mája kopla do hlavy, že si lidi budou myslet, že mně unesli.“

„Od soboty večer jsme hrály schovku po tmě. Byl to velice zajímavý zážitek, jelikož jsem se slušně švihla do obličeje a pak málem rozbila tyče u tee-pee.“

Fotogalerie

Napsat komentář