3. Skautský ples

Předně chci vyzdvihnout naše konferenciérky Majdu a Moňu, které byly originální a nápadité, moc se jim to povedlo.

Letos jsme se rozhodli více zapojit do programu hosty, jak mladší, tak i starší. Soutěžilo se o sto šest a rozdalo množství cen.

Méně prostoru dostalo předtančení na úkor pozvaných šermířů. Bohužel šermíři se nekonali, protože jim nějaký poberta vykradl auto s rekvizitami, kostýmy a zbraněmi. Bylo nám to moc líto, snad to za rok vyjde lépe.

Rozhodně však naše děvčata opět ukázala, že jim předtančení jdou a moc se líbila.

Malé divadlo, jako zakončení programu pro děti, se snad také povedlo.

Opět bohatá tombola (asi 350 cen) zmizela v rekordním čase a jen jsme litovali, že jsme nedali do oběhu více losů.

Prodali jsme celkem 133 vstupenek + asi 50 neplatících členů střediska, což je o přibližně o 60 lidí méně než vloni.

Doufám, že náš pocit ze zlepšeného občerstvení nemáme jen my, ale hlavně hosté.

Děkuji všem, kteří ples dlouhodobě připravovali (oni vědí), děkuji i těm, kteří pomohli při samotném konání plesu.

Velký dík patří samozřejmě BYSTŘICKÉ KAPELE, která hrála skvěle (kdo slyšel ví, že nepřeháním).