Rytířská výprava

Dne 13. 2. v dopoledních hodinách jsme se sešli na skautském domě. Tam se nám místní hradní Pán svěřil se svým problémem týkající se banditů obývající jeho hrad. S vidinou sladké odměny nikdo neváhal a společně jsme se vypravili směr Dolní Loučky.

Cesta však nebyla jednoduchá a po cestě nás čekalo několik problémů jako například klíč na dně studny či předsunutá hlídka nepřítele. To vše však nebyl pro naše chrabré rytíře žádný problém a zhruba hodinku po obědě začalo obléhání hradu. Po těžké bitvě jsme prohlásili hrad za dobytý. Poté jsme oslavovali vítězství a vychutnávali sladký poklad. Po odpočinku nás čekala cesta do Tišnova a pasování na rytíře.