Postavme školu v Africe

V pátek 9.října se borci (Bred, Klíště, Párek, Radar)schází v 7 hodin u klubovny a nakládají všechny potřebné věci, poté vše odvážejí na náměstí, kde já, Anča a Áďa nosíme ze ZŠ stole a židle. Za Bredovi pomoci stavíme stan a ještě než je stan postavený přichází několik prvních návštěvníků, kteří  přispívají. Postupně natahujeme provazy a na ně dáváme obrázky, kluci pouští hudbu, vaříme čaj, ochutnáváme africké placky a buchty. Nejvíce lidí přichází ráno, potom je to už slabší. Kluci se zabavují na počítači, my s holkama vymalováváme omalovánky se školkáčkama, kteří nám pak zpívají píseň o Africe. Později přichází ještě Mája, Kečitka, Amazonka, Maruš a Martin. V 16 hodin všechno balíme a odvážíme do klubovny. Vybralo se 6 716 Kč a to je celkem úspěch.

Majda