Poděkování za dotace na stany

Jednou z nejdůležitějších a nejtypičtějších věcí pro skauta je podsadový stan, bez kterého si nelze letní tábor představit. Proto bychom chtěli poděkovat městu Tišnov za finanční podporu ve výši 45 000 Kč, díky které jsme mohli pořídit deset nových stanových podsad a k tomu i nepromokavé celty. Nákup táborového vybavení byl realizován za finanční podpory města Tišnova.

Tyto stany doplní naše současné podsadové stany a táborové vybavení. Nové stany poslouží na táborech našeho střediska, kde se střídají hned dva turnusy a dohromady zde táboří přes 80 skautů a skautek. Děkujeme za finanční podporu, díky dotacím jsme tak mohli částečně obnovit naše táborové vybavení a tedy i napomoci rozvoji naší činnosti.