Jota-Joti

Jeli jsme v sobotu 15. 10. 2016 v 16:06 z Doubravníka do tišnovské skautské klubovny, sešlo se nás přibližně 11.Když jsme dojeli do Tišnova, šli jsme do Alberta a poté do klubovny. V klubovně nám Pú (Vítek) vysvětlil, jak se máme připojit k internetu (skype, facebook atd…). Komunikovali jsme se skautama z celého světa a dorozumívali jsme se anglicky. Museli jsme zjistit JID, což je kod skautského střediska.

Pak jsme se asi kolem druhé hodiny v noci šli projít ven. Když jsme přišli zpátky do klubovny, psali jsme si dál se skauty. Poté kdo chtěl, šel spát, já jsem šla spát asi v 4:15.
Další den v neděli jsme jeli ráno do Doubravníka. Tahle akce se mi moc líbila a doufám, že bude i příští rok.

Pipi