Courier 2009

Přijeli jsme do Lomnice, a přešli do Orlovny která leží na náměstí kousek od autobusové zastávky. V Orlovně nám začali vysvětlovat pravidla, rozdělovat nás do skupin podle sanitek, hasičů a policajtů. Když nás rozdělili došlo na otázky. Dozvěděli jsme se pravidlo co není zakázáno, je povoleno!! To nás navnadilo a navíc jsme byly já, Radar a Klíště v Zelené skupině.

Dostali jsme papíry s rozdělenou Lomnicí na území Zelených, Červených a Modrých. Každý si odkráčel na svoje. Tam nám rádce skupiny dal lístečky s úkoly na cizích územích. Tak jsme začali plnit ty úkoly.Mimochodem se taky hledali jejich stanoviště v jejich území a tak jsme to hledali hlavněji. Našli jsme modrých a skoro červených. Hra pomalu běžela všichni jsme se chytali na různých územích atd..

Jak končila hra, tak jsme se přesunuli do orlovny, napili se čaje, umyli zranění a šlo se dívat na představení které pro nás nachystaly tišnovští skauti. Bylo to o „Rychlošlápkovi a Pomalošlápkovi“ a ti jeli za svou princeznou.

Jak dojeli tak jsme se rozdělili na dvě skupiny, Rychlošlápky a Pomalošlápky. Jezdilo se na takových čtyřkolových dvoj deskách. No Rychošlápci zvítězili. Začali se vyhlašovat výsledky: 1.- Zelení, 2.- Červení a 3.- Modří.

A šlo se uklízet asi tak 5min. Pak jsme pelášili na autobus a zpátky přes Tišnov do Doubravníka.

Tady jsou fotky z Couriera.

A tady jsou také fotky z Couriera.